Tel Örgü Çi̇t Si̇stemleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Tel Örgü Çit Sistemleri
Tel Örgü Çit Sistemleri

Bahçe etrafına tel örgü fiyatları hakkında daha net bilgiye sahip olabilmeniz için ihtiyacınız olan tel miktarını ve istediğiniz tel malzeme çeşidini bilmemiz gerekir. Etrafını çevirmeyi planladığınız alanın ölçülerine sahip olduktan sonra firmamız gerekli tespitlerini sürdürür ve sizin de tercih edeceğiniz telin malzeme kalitesine karar vermenizin ardından net bir şekilde sizlere fiyat seçeneklerimiz sunulur.

Bahçe tel modelleri arasında birçok farklı kalitede tel bulunur ve tercih edeceğiniz kalite aynı zamanda telin kullanım ömrünü de belirler. Kaliteli malzeme tercih ederek daha uzun dönemler boyunca bahçe telleri ile koruma sağlayabilirsiniz. Firmamız bahçe teli konusunda kaliteli çeşitleri ile sizlere güvenilir hizmetler sunar.

Dayanıklı ve Kaliteli Tel Örgü Modelleri

Tel örgüler dış mekanlarda kullanılan malzemeler olması nedeni ile her türlü hava koşuluna karşı üstün koruma performansı göstermesi gereken malzemelerdir. Uygulama esnasında yapılacak en ufak bir hata ve malzemenin alana geniş monte edilmesi sonucunda telden alınacak verim yarı yarıya düşer. Paslanmaz özelliğe sahip olan örgü teller her mevsim şartlarında kaliteli bir performans gösterir ve bu nedenle uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi performans gösterebilir. Paslanmaz dokusu görünümüne zarar vermez ve bahçe tasarımlarında yıllar boyunca yepyeni görünümü ile yerini alır.

Firmamız aracılığı ile tercih edeceğiniz bahçe tellerini personellerimiz kaliteli çalışmalar ile sizlere sunar ve bahçelerinizde gerekli kurulum hizmetini yerine getirir. Sabitleme ve montaj aşamasında titizlik gösteren personellerimiz telin hareket etmemesini sağlamak için gerdirme çalışmasını özenle yapar ve tellerin zemine sabitlenmesini sağlar.

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın